Menu

Děti chtějí tvořit, pojďme jim k tomu dát prostor, něco je naučit a udělat to opravdu zajímavě. Pro školy, volnočasové kluby, dětské domovy, tábory a jiné skupiny nabízím graffiti workshopy, které mladí milují! Vyzkouší si malovat spreji na připravené plochy, které poté mohou vyzdobit chodby školy, nebo volnočasového klubu. S dětmi aktivně komunikuji, pomáhám s malbou a také sdílím vše co jsem se na své tvůrčí cestě naučil. Celou akci jsem schopen zajistit včetně materiálu a ochraných pomůcek. Podívejte se na videa pod textem a nasajte atmosféru akce na kterou děti nezapomenou! 

Nikola KHOMA Vavrous
776 182 810
info@khoma.cz

Reference mých prací


Mgr. Alena Kubíčková

Myslím, že projektový den s graffiti se vydařil, děti to bavilo a byla jsem opravdu překvapená, protože jsem nečekala, že se něco takového podaří.

Zobrazit více

Mgr. Simona Lenčová

SŠTO Lidická v Havířově-Šumbarku v rámci dotačního programu MŠMT na podporu aktivit v oblasti primární prevence rizikového chování na rok 2014 realizuje projekt „Prevence nás osloví“. Jednou z projektových aktivit, která oslovila žáky školy, bylo malování graffiti. Do projektového dne se zapojili nejen malující žáci, ale i všichni žáci školy, kteří se zasloužili o příjemnou atmosféru. Velkou zásluhu na vytvoření těchto originálních děl má havířovský umělec pan Nikola Vavrous, který přiblížil našim umělcům svět graffiti a obstaral potřebné vybavení.

Zobrazit více