Menu

Mou první malbou na zakázku byl v roce 2004 dvoubarevný graffiti nápis nad dveřmi klubu v Havířově. Od té doby se na mě obrátily desítky klientů, kteří chtěli oživit stěny svých podniků, udělat příjemnou atmosféru v interiéru firmy i domova, odlišit se a být originální nebo např. udělat radost svým dětem a vyzdobit jim pokojíček. Každý člověk je jiný a má jiné představy i vkus, proto se vždy snažím nasát klientovu vizi a vytvořit individuální řešení na míru. Těším se na nové výzvy! Ozvěte se mi, probereme nezávazně Vaši představu a navrhnu řešení s cenovou nabídkou.

 

Nikola KHOMA Vavrous
776 182 810
info@khoma.cz

 

Více videí omrkněte TADY

Reference mých prací


Josef HULK

Když mě můj kamarád nedávno poslal odkaz na video s Nikolovou prací hned jsem si řekl že by se mi něco v tomto stylu taky líbilo, proto jsme Nikolu kontaktovali, poslali představu o co by mělo jít, no a pak už to šlo rychle. Nikola poslal vizualizaci, přijel, trochu jsme pokecali a šel malovat, bylo super sledovat jak s malbou postupuje, nikdy před tím jsem nic takového neviděl a výsledek opravdu stojí za to. Jsem moc rád že jsem mohl Nikolu poznat nejen jako umělce ale i jako člověka a jsem velice pyšný že můj pokoj zdobí jeho malba. Takže Nikolo ještě jednou moc děkuju a až bude ta garáž tak se na 100% ozvu :)

Zobrazit více

Markéta Sofie Slavík

Na Nikolu jsem narazila na fb úplně náhodou. Ale vlastně náhody neexistujou, takže to nějak vesmír zařídil, asi:) Na jeho tvorbě se nám s manželem líbí, že dokáže rozpracovat Váš návrh a otiskne do něj kus sebe sama. Nic nekopíruje, snaží se najít společnou vizi toho, co chce klient a toho jak to vidí on. Sloní mandala, kterou nám vytvořil na stěně v novém bytě je pro mě synonymem svobody. Doufám, ze se brzy potkáme u další bíle stěny, kterou změní k nepoznání. Díky moc!

Zobrazit více

Fitcentrum ESO Ostrava

Hledali jsme dlouho nějakého malíře a grafika, nakonec jsme na doporučení našli co jsme hledali. Super přistup a nápady za rozumnou cenu. Malba trvala zhruba 18hodin, ale výsledný efekt je k nezaplacení. Lidé si to ve fitku fotí a říkají, že by to chtěli mít doma. Všem Nikolu doporučujeme a pokud chcete vidět malbu na živo, zastavte se k nám do Fitcentra Eso na Dubině v Ostravě.

Zobrazit více

Kristýna Jurajdová

Dlouho jsme uvažovali koho si na spolupráci vybrat, než padla karta právě na Nikolu. Jaguár má být pro naši firmu symbolem síly a dominance a proto jsme hledali někoho, kdo tyto vlastnosti má.
Právě proto jsme důvěru vložili do Nikoly, jelikož je to pro nás člověk, který je nejen silný ale svými kresbami bude velice brzy také dominantní ve své branži. Spolupracovalo se nám skvěle, Dílo, jak tomu musím říkat, bylo dokonáno do konce ve velice krátkém času a již nyní se na náš jaguár kouká v naší kanceláři.
Pro malé i velké projekty mohu Nikolu pro spolupráci jedině doporučit.

Zobrazit více