Menu

LOGO! To slovo zná to každý, kdo kdy pracoval v nějaké firmě, nebo nějakou firmu sám vytvořil. Průvodní symbol, šaty a tvář každé značky. V poslední době jsem tvořil několik graffiti maleb na zakázku, které v sobě logo firmy obsahovaly. Protože si rád hraju, tvořím taková řešení, která v sobě část identity loga zachovávají, ale celek dostává nový rozměr. Mrkněte se jak to může dopadnout, když se nechá proudit kreativita 🙂       Tímto děkuji svým klientům za důvěru a těším se na nové výzvy.

Shanti yoga studio

Na začátku bylo logo, to logo bylo nalepeno na stěně a to se nehezky loupalo 🙂
Byl jsem povolán do akce. Navrhl jsem motiv meditující entity s budhovskými rysy v jehož středu je zachován tvar a barevnost loga studia. Spodní lístky loga vytvořily lotosový květ. Na druhé stěně jsem použil tvary loga pro vytvoření mandaly.

IMG_0018 IMG_0341 IMG_0339

Sabanero

Mediální agentura Sabanero si přála vytvořit ve své školící místnosti originální malbu na zakázku, která by obsahovala logo společnosti, ze kterého by vystupoval jaguár. Mládě téhle krásné šelmy Sabanero adoptovalo v olomoucké ZOO a stalo se tak jejich symbolem.

DSC00012

Dřevotrust

Zásadní hráč na poli dřevovýroby měl jasné přání – ,,Na naší stěně musí být originální reklama na OSB desky“. Výzva přijata 🙂 Hlavní roli v tomto případě hrají samotné OSB desky, které drží namalovaný medvěd – symbol síly a lesa. Sdělení doplňuje logo a text. Skvělá zpráva je, že desky stále drží a nikdo si je neodnesl 🙂

DSC05873

Přeju kreativní řešení i pro Vaše záměry 🙂

Onelove